Sohbet Mobil Sohbet
odalarının adresi


Sohbet odalarımız binlerce insanı bir arada sohbet ettirip, yeni insanlarla tanışıp sohbet edebilmenize vesile oluyoruz.
kullanici
sifre

İstanbul’da Seçim Sonuçları 10.04.2019

İSTANBUL SEÇİM SONUÇLARI GÜNCEL VE SON OY ORANLARI

İstanbul’da, 10 Nisan Çarşamba sabah saatleri itibariyle sandıkların sadece yüzde 6’sı sayıldı. Bu sandıklarda yeniden sayımı yapılmasının sonucunda Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu arasında 29 bin olan oy farkı ciddi oranda düştü.

BİNALİ YILDIRIM EKREM İMAMOĞLU SON DURUM
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olan Binali Yıldırım ile Ekrem İmamoğlu arasındaki oy farkı 10 Nisan 05:30 itibariyle 14.848’e düştü

AK Parti Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz AK Parti’nin 298. kanunun 130. maddesine göre olağanüstü itiraz hakkını kullanacaklarını ve İstanbul’da seçimin yenilenmesini isteyeceklerini açıkladı.

İşte Yavuz’un açıklamalarından öne çıkanlar

CHP SÖZCÜSÜ DE AÇIKLADI: FARK 14 BİNLERE İNDİ

Bildiğiniz gibi maddi hatalar vardı. Bir kısmı bitmiş olmasına rağmen geçersiz oyların sayımı devam ediyor. Üçüncü talebimiz de yeniden sil baştan sayımın yapılması idi. 5 ilçe hariç bu talebimiz kabul edilmiş değil. Sonuçta oyların tamamına ilişkin sadece yüzde 6 sayılmış iken geldiğimiz noktada fark 29 binlerden 14 binlere indi. Bunu CHP sözcüsü de ifade ettilerBenzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir