Sohbet Mobil Sohbet
odalarının adresi


Sohbet odalarımız binlerce insanı bir arada sohbet ettirip, yeni insanlarla tanışıp sohbet edebilmenize vesile oluyoruz.
kullanici
sifre

Fenerbahçe – Fener OL Kampanyası Bilgilendirme

Kampanyayı tam anlamadım, ne olduğunu anlatır mısınız?

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak finansal güçlük içindeyiz.
Gelecek senelerde UEFA’ya katılabilmemiz için bu mali koşulları yerine getirmemiz gerekiyor.
Bu nedenledir ki “Destek Kampanyası” düzenledik.
Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceği için, tüm camiamızın ve Fenerbahçe dostlarının uzun dönemli bir kenetlenme içine girmesi gerekmektedir.
Bu amaçla Fenerbahçe’mize özgü, bugüne kadar dünya üzerinde hiç denenmemiş bir kitlesel kaynak oluşturma çalışmasını başlatmış bulunuyoruz.
Bu modelle bizler, Fenerbahçe camiasının farklı kesimlerine ulaşarak sarı-lacivert renklere gönül vermiş herkesi kendi olanakları çerçevesinde mücadelemizin içine alarak bu zor günleri birlikte aşma gayreti göstereceğiz.
Her birey katılabilecek, her birey kendi bütçesine göre katkı sağlayabilecektir. Burada önemli olan rakam değil desteğin sürekliliği ve adedidir.
Kampanya ne kadar sürecek?

Fenerbahçe’miz sağlam bir finansal yapı kazanana kadar devam edecektir.

Kampanyaya katılım koşulları nedir?

Kampanyamıza maddi ve manevi destek verebilecek herkes katılabilir.

Kampanya için en az ne kadar destek verebilirim?

Herkes bütçesi oranında kampanyaya web sitemiz üzerinden istediği miktarda destek yapabilir.

Nerelerden ve nasıl destek olabilirim?

fenerbahce.org/fenerol web sayfamızdaki ödeme kanalları ve kampanya kapsamındaki bankalara ait internet/mobil siteler üzerinden aşağıdaki seçenekleri kullanarak destek olabilirsiniz.

Web sayfamızdaki dijital ödeme sisteminden Kredi Kartı ile istediğiniz tutarda ve süreklilikte yapabilirsiniz. Düzenli ödeme seçimi yaptığınızda toplam tutar kredi kart limitinizden düşülmemektedir.
Yapı Kredi, İş Bankası, Garanti, Akbank ve Denizbank’ta bulunan “Fenerbahçe Kampanya Hesapları”na havale veya EFT yapabilir, gişe ve ATM’leri aracılığıyla katkıda bulunabilirsiniz.
Yine aynı bankaların internet bankacılığı ve mobil uygulamalarından düzenli ödeme talimatı vererek kulübümüze destekte bulunabilirsiniz.
Tüm mobil operatörler üzerinden kısa mesaj (SMS) yolu ile destekte bulunabilirsiniz. Mesaj numarası tüm operatörlerde 1907’dir. Bir SMS ile yapılacak destek tutarı 20 TL’dir. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom aboneleri için sms masrafı ücretsizdir.
Tüm PTT Şubelerinden Fenerbahçe Spor Kulübü’nün 1907 numaralı Posta Çeki hesabına destekte bulunabilirsiniz.
Düzenli ödeme talimatında değişiklik yapabilirmiyim?

fenerol@fenerbahce.org mail adresimize değişiklik taleplerinizi paylaşabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda yapılan işlemler tarafınıza bildirilecektir.

İnternet üzerinden ödeme yapmak güvenli midir?

fenerbahce.org/fenerol ve Kampanya web sayfalarından yapılan desteklerde SSL ile güvenlik sağlanmaktadır.

Kampanya kapsamında nakdi destek dışında nasıl destek olabilirim?

Fenerbahçe’mize gönül verenler, Kampanyamızın duyurulmasında etraflarındaki kişileri, destek olmaya ikna ederek katkı sağlayabilirler.

Kampanya için nasıl gönüllü olabilirim?

İletişim bilgilerinizin ve kısa özgeçmişinizin olduğu bir bilgilendirme formunu fenerol@fenerbahce.org adresine iletebilirsiniz. Değerlendirme aşamasından sonra en yakın Bölge Gönüllümüz ile iletişime geçmeniz sağlanarak Kampanya çalışmalarımıza gönüllü olarak katılımınız sağlanacaktır.

FENER OL Standları nedir? Standlar nerelere açılacak? Her İl’de standlar olacak mı?

Kampanyamızın tüm Türkiye’de tanıtılıp farkındalık oluşturulabilmesi için, ilk aşamada 40’a yakın ilimizde standlarımız olacak. Alışveriş merkezlerinde, üniversite kampüslerinde ve önemli sokak, cadde ile meydanlarda gönüllülerimiz tarafından standlar açılacaktır. Standların ayrıntılı bilgisini ilerleyen zamanlarda fenerbahce.org web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Dernek/Şubeler ya da stand açtığınız noktalar aracılığı ile Kampanyaya destekte bulunabilir miyim?

Derneklerimiz/Şubelerimizden ve standlarımızdan Kampanyamıza ilişkin ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ancak desteklerinizi fenerbahce.org/fenerol üzerinden Kampanya dahilindeki Bankalar, Kredi Kartı, PTT ve SMS gönderimi ile yapabilirsiniz.

Yurt içinde nakit bağışımı hangi kanallardan yapabilirim?

Aşağıdaki Banka Hesap Numaraları ve PTT Posta Çeki hesaplarından yapabilirsiniz. Banka Hesap Numaralarımız ve Posta Çeki Hesap Numaramız fenerbahce.org/fenerol web sayfamızda bulunmaktadır.Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir